NAWILŻACZE POWIETRZA
DYFUZORY AROMATU

Zbyt suche powietrza to wciąż problem w wielu domach. Może powodować wysuszenie błon śluzowych, a tym samym skutkować infekcjami górnych dróg oddechowych, drapaniem w gardle lub łzawieniem oczu. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest użycie nawilżacza powietrza. Nawilżacz Aromatic idealnie poradzi sobie z suchym powietrzem w Twoim domu i zwiększy komfort Twój i wszystkich domowników.

Efektowny design

Praktyczne urządzenia Aromatic także mogą zachwycać i uatrakcyjniać wnętrza. Nawilżacz powietrza i dyfuzor zapachu 2w1, czyni to urządzenie prawdziwie doskonałym nawilżaczem powietrza. Posłuży także jako piękna dekoracja w każdym wnętrzu.

Zdrowie

Odpowiednio nawilżone powietrze, w którym występuje równowaga pomiędzy jonami dodatnimi a ujemnymi wykazuje prozdrowotne właściwości. Wzmocniona odporność organizmu. Brak podrażnień układu oddechowego, których przyczyną jest suche i zanieczyszczone powietrze. Zmniejszone ryzyko wystąpienia infekcji, brak suchości gardła i śluzówek nosa. Lepsze samopoczucie, wydajność i koncentracja.

Cicha i wydajna praca

Jest to wyjątkowe urządzenie, które charakteryzuje się bardzo cichą pracą, dzięki czemu nawilżacz może być włączony całą noc i nie zakłóci Twojego snu.