O OLEJKACH SŁÓW KILKA

Buteleczka naszego olejku jest kompozycją, która może przyczynić się do wielu wspaniałych chwil Waszego życia. W naszym sklepie znajdą Państwo naturalne olejki eteryczne zawierające organiczne wyciągi roślinne z kwiatów, owoców, drzew. Olejek zapachowy możesz wykorzystać do masażu, dodać do swoich własnych, ręcznie robionych kosmetyków naturalnych lub dodać do kominka zapachowego aby nuta zapachu rozniosła się po całym domu. Wśród naszych olejków eterycznych można znaleźć swój wspaniały zapach eukaliptusowy, lawendowy, leśny, ocean, zielona herbata oraz zmysłowy (sensual). Wasza kompozycja zapachowa może być cudownym dodatkiem do, relaksujących kąpieli po męczącym, stresującym dniu lub do uniesienia zapachu w całym domu ( m.in.  w dyfuzorze zapachu) wprawiając nas w dobry nastrój.  W ofercie możecie znaleźć m.in. kompozycje zapachowe inspirowane naszymi podróżami po świecie, które można zastosować na różny sposób. Możesz także stworzyć oryginalny zapach poprzez mieszanie różnych olejków ze sobą.  W naszej ofercie posiadamy różne kompozycje olejków, soli do  relaksujących kąpieli, jak również urządzenia do wykorzystania olejków(kominki zapachowe oraz nawilżacze powietrza/dyfuzory.

Wypełnij swój dom słodkim i orzeźwiającym zapachem natury dzięki kolekcji sześciu olejków zapachowych Aromatic.

Aromaterapia to metoda terapii, w której stosowane są naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z różnych części roślin w procesie destylacji. Wprowadzane są do organizmu poprzez drogi oddechowe (inhalacje, wdychanie, wąchanie) lub przez skórę (kąpiele, kompresy, masaże). Rośliny, które stosowane są w terapii wielu schorzeń znajdują również swoje zastosowanie w kosmetologii.

Wykorzystywanie olejków w aromaterapii znane było już w starożytności. Na początku, roślin, które wydzielały zapach używano do obrzędów religijnych, z czasem zauważono, że rośliny te wykazują właściwości lecznice.

Istnieje wiele sposobów korzystania z takich olejków:

Nasze olejki to zbiór naturalnych esencji pozyskiwanych z liści i kwiatów roślin, które są znane ze swoich balsamicznych właściwości. Idealna do domu, biura, a także samochodu. Woń świeżo zerwanych roślin natychmiast wprawia w dobre samopoczucie.

Korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania aromaterapii:

Inne zastosowanie naszych olejków: