SOLE DO KĄPIELI

Kąpiel w soli do kąpieli to jeden z najprostszych sposobów pielęgnacji naszej skóry.

Nasza sól do kąpieli pozwoli Ci odprężyć się oraz nadać swojej skórze piękny wygląd, jednocześnie oczyszczając skórę. To prawdziwy detoks dla skóry. Nasze sole kąpielowe zawierają wiele cennych właściwości i składników mineralnych,tj.: magnez, wapń, brom, potas i fosfor i wiele innych.

Pomagają w regeneracji problemów skórnych

Wykorzystywane w naszych solach do kąpieli naturalne, aromatyczne składniki najwyższej jakości, gwarantują, że kąpiel sprawia prawdziwą przyjemność. Zmysłowy zapach pomoże Ci zredukować stres i się odprężyć, zmieniając codzienną kąpiel w zmysłową podróż.

Właściwości:

Sposób użycia:

Wsyp do ciepłej kąpieli i poczekaj, aż się rozpuści. W wodzie uwolnią się wszystkie ważne substancje lecznicze.

 • Promocja!
  Sole do kąpieli

  Sól do Kąpieli Aromatic Health Touch 600g

  Relaksująca i kojąca magnezowa- potasowa sól do kąpieli o właściwościach wpływających na stan zdrowia. Sól pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej bogatej w mikroelementy takie jak magnez, potas, cynk i żelazo.

 • Promocja!
  Sole do kąpieli

  Sól do Kąpieli Aromatic Milk&Honey 600g

  Relaksująca i kojąca sól do kąpieli o zmysłowym zapachu mleka i miodu. Sól pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej bogatej w mikroelementy takie jak magnez, potas, cynk i żelazo.

 • Promocja!
  Sole do kąpieli

  Sól do kąpieli Aromatic Lavender 600g

  Relaksująca i kojąca sól do kąpieli o zmysłowym zapachu lawendy. Sól pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej bogatej w mikroelementy takie jak magnez, potas, cynk i żelazo.

 • Promocja!
  Sole do kąpieli

  Sól do Kąpieli Aromatic Green Tea 600g

  Relaksująca i kojąca sól do kąpieli o zmysłowym zapachu Zielonej herbaty. Sól pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej bogatej w mikroelementy takie jak magnez, potas, cynk i żelazo.

 • Promocja!
  Sole do kąpieli

  Sól do Kąpieli Aromatic Wildberry 600g

  Relaksująca i kojąca sól do kąpieli o zmysłowym zapachu owoców leśnych. Sól pochodzi z naturalnych pokładów soli kamiennej bogatej w mikroelementy takie jak magnez, potas, cynk i żelazo.